menukalendarium

Bernarda, Sabiny

Gdzie spędziłeś wakacje?

newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni
kredki

Akcja POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Jesteś tu: » strona główna » Aktualności » Akcja POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Kochani w niedzielę 1 grudnia 2013r. Sztab Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Wólce Kańskiej organizuje wielką zbiórkę uliczną w miejscowościach: Wólka Kańska - Szkoła godz.10 - 14, Kanie - parking przy kościele godz.7:00-8:30 i 11:30-13:30, Liszno - parking przy kościele godz. 9:30-12:00, Krasne - obok sklepu godz.9:30-12:00, Rejowiec Fabryczny - pod Urzędem Gminy godz. 9:00-14:00, Pawłów - Dom Kultury godz. 9:00-17:00, ponad to sklep w Wólce Kanskiej i sklep Razem w Kaniem przez cały dzień zbiera rózne artykuły do specjalnie ustawionych pudełek.

W szkole w Wólce Kańskiej czekamy na dary przez cały grudzień. Wolontariusze: Anna Bzowska, Agnieszka Kądziela, Małgorzata Remiś, Anna Borysik, Andrzej Kosz.

Zapraszamy wszystkich dużych i małych do wsparcia Akcji i złożenia darów.

Nasze punkty zbiórki będą oznaczone logo i plakatami Akcji.

middleend.jpg

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo